Dokud jsou ženy krásné, lidstvo nevyhyne.

Kosmetika a nehtové studio Kate

Hlavní 79
Habrovany
68301
739330986
k.oulehlova@seznam.cz

Služby

Klid, pozitivní atmosféra a dobré služby za příznivé ceny dělají z mého salónu oázu klidu. Přijďte a vyberte si ze širokého spektra služeb. Při první návštěvě Vám udělám kompletní diagnozu Vaší pleti. Poté Vám navrhnu postup kompletního ošetření a nejvhodnější přípravky v péči o Vaši pleť jak doma tak u mne v salonu.


Kosmetika

Kosmetička provádí odborné ošetřování pleti a pokožky, její regeneraci, zkrášlování a úpravu, včetně  líčení a tvorby speciálních masek.

Kosmetika byla od prvopočátku v úzkém stavu v medicíně a hygieně. Zrodila se však z přirozené touhy po kráse a je vždy touhou po kráse motivována. Je stará tak, jako kulturní dějiny lidstva a odedávna je její náplní snaha přiblížit se ideálu krásy, který je však v různých místech i dobách proměnlivý. Jejím posláním je adaptace člověka v životním prostředí tak, aby mohl uplatnit všechny své vzhledové přednosti a potlačit vzhledové vady.

Současná kosmetika vychází z těchto pravidel:

  • krásné je jen to, co je zdravé,
  • vzhled kůže závisí na celkovém zdraví organismu (proto se o kůži říká, že je „zrcadlem zdraví“),
  • kosmetika musí zdůrazňovat tělesnou i duševní harmonii a stejně jako v medicíně předcházet nemocem, platí v kosmetice předcházet stárnutí,
  • harmonie duševní i tělesná dodá chuť k práci i životu.

Taková kosmetika nám může obohatit život.

 

Vizážistika, Líčení

Současná měřítka módy kladou důraz především na idividualitu a její charakteristické potřeby a také životní styl. Velmi důležité u správného make-upu, je vybrat správné odstíny k našemu typu pleti, barvě vlasů a očí. Estetická úprava obličeje má kromě dekorativního poslání ( tj. zlepšení vzhledu zdůrazněním estetických prvků a potlačením těch méně estetických) i ochranné a korektivní.
Make-up však nesmí působit nepřirozeně – jako maska. Barvu make-upu je lepší zkoušet za denního světla, aby se přesně zjistilo, jak bude pleť vypadat venku. Správný odstín, se jakoby rozplyne po tváři.

Nehtová modeláž

Upravené nehty a ruce jsou vizitkou každé z nás, v jakémkoli věku a postavení. Každá žena si zaslouží alespoň chvilku pro sebe.

Nabízím metodu gel, acry-gel, gel-lak.
 

 

Manikúra - P-shine

Manikúra-patří ke kosmetickým procedurám zaměřující se přímo na naše ruce. Krásné nehty máme nejen pro dobrý pocit, ale jsou vizáží každé ženy. Perfektní manikúra začíná dokonalým tvarem nehtů, dochází tedy k čištění a tvarování kvalitními pilníky. Součástí je také úprava kůže okolo nehtů a následné ošetření speciálním olejíčkem.

 

P-shine -metoda pocházející z Japonska, jejímž výsledkem jsou lesklé, krásné a přirozeně působící nehty. Tuto metodu předchází klasická manikúra. Poté se na nehty nanese pasta z včelího vosku a mateří kašičky. Posledním krokem se pasta na nehtech zafixuje pudrem z drcených lastur. P-Shine manikúra nehty zpevňuje, vyživuje a podporuje v růstu. Je tudíž ideální péčí pro lámavé, špatně rostoucí nehty a pro nehty oslabené po gelové či akrylové modeláži.

 

Parafínový zábal a masáž rukou
je aromatický vosk obohacený o minerální oleje a vitamíny, které mají blahodárné účinky na klouby a pokožku vašich rukou. Ruce jsou jednou z nejnamáhanějších částí našeho těla, proto o ně musíme s dostatečnou mírou pečovat. Parafínový zábal je to pravé, když máte záděry, suchou nebo popraskanou pokožku a lámavé nehty. Účinky parafínu jsou zdravotní i estetické.